Pokaż
formularz
X

Wypełnij formularz

kod zabezpieczający

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych:

 Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych, w grupach lub indywidualnie. Proponujemy kursy języka ogólnego oraz języka biznesu. Przygotowujemy do egzaminów YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS.

Oferujmy 11 poziomów zaawansowania - od początkującego do Proficiency+.

Podział wiekowy: dorośli (19+), licealiści (16-18 lat), gimnazjaliści (13-15 lat).
W grupach dla dzieci rozpiętość wiekowa nie przekracza trzech lat.

Podstawą przydziału do właściwej grupy jest bezpłatny test kwalifikacyjny oraz rozmowa z lektorem. Test dostępny jest również w wersji on-line (przycisk "Przetestuj się" na górnej belce strony).

Liczebność grup w IH to 5 - 10 osób.

W przypadku trudności udzielamy natychmiastowej pomocy w postaci darmowych konsultacji (tzw. Help Club). Skorzystać z nich można również w razie choroby, wyjazdu czy innej dłuższej nieobecności na zajęciach.

Organizujemy egzaminy próbne (Mock Exams), dzięki którym nasi studenci dokładnie wiedzą, czego mogą spodziewać się na prawdziwych egzaminach.

Na koniec każdego semestru słuchacze piszą test sprawdzający i otrzymują raport semestralny, w którym nauczyciel podsumowuje poczynione przez nich postępy.

Na koniec roku odbiera się certyfikat ukończenia kursu oraz rekomendację do grupy na rok następny. Gwarantujemy możliwość kontynuacji nauki na kolejnych poziomach.

Rodzice mogą porozmawiać o postępach swojego dziecka bezpośrednio z nauczycielem prowadzącym podczas indywidualnych konsultacji.

Słuchacze IH mają również dostęp do Wirtualnego Sekretariatu, gdzie po zalogowaniu można na bieżąco śledzić przebieg kursu: zrealizowane tematy, zadane prace domowe, frekwencję, płatności oraz aktualności z życia szkoły.

Po lekcjach zapraszamy na bezpłatne zajęcia dodatkowe dla dorosłych i dla dzieci. Spotkania te są otwarte również dla rodziny i przyjaciół naszych słuchaczy.

 

Copyright © 2013 by IH